Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Intranet

Zaloguj się

Nawigacja

Treść strony

RADNI RADY GMINY W OBROWIE - KADENCJA 2018-2023

Rada Gminy Obrowo

Przewodniczący Rady Gminy: Roman Skórski

Wiceprzewodniczący Rady Gminy: Alicja Tarkowska i Wiesław Popławski

Skład Rady Gminy w Obrowie:

1. Socha Jarosław – okręg wyborczy nr 1: Brzozówka ulice: Agrestowa, Akacjowa, Arachidowa, Aroniowa, Brzoskwiniowa, Cytrynowa, Czereśniowa, Granatowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeżynowa, Kokosowa, Laskowa, Malinowa, Morelowa, Okrężna, Oliwkowa, Olszynowa, Orzechowa, Owocowa Porzeczkowa, Poziomkowa, Szkolna, Śliwkowa, Truskawkowa, Węgierkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Winogronowa, Wiśniowa, Żurawinowa, kadencja: I, wykształcenie średnie, żonaty, dwoje dzieci, zawód wykonywany: lakiernik samochodowy, zainteresowania: motoryzacja.

2. Skórski Roman okręg wyborczy nr 2: Brzozówka ulice: Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Osikowa, Sosnowa, Świerkowa, Toruńska, kadencja: V, żonaty, z wykształcenia: monter wewnętrznych instalacji budowlanych, zainteresowania: sport - żużel, skoki narciarskie, a także wędkarstwo, przyroda.

3. Kanarek Artur – okręg wyborczy nr 3: Głogowo ulice: Akacjowa, Arbuzowa, Bajkowa, Baśniowa, Bilardowa, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Cicha, Cytrynowa, Daliowa, Długa, Fiołkowa, Goździkowa, Granatowa, Hiacyntowa, Irysowa, Jarzębinowa, Klonowa, Konwaliowa, Kościelna, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna, Łąkowa, Makowa, Młodzieżowa, Muślinowa, Narcyzowa, Olimpijska, Olszynowa, Osiedlowa, Osikowa, Owocowa, Piaskowa, Piłkarska, Pistacjowa, Polna, Pomarańczowa, Poranna Rosa, Pszeniczna, Radosna, Rolna, Różana, Słoneczna, Słonecznikowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Storczykowa, Topolowa, Tulipanowa, Wesoła, Wierzbowa, Wiosenna, Żytnia, kadencja; I, wykształcenie wyższe, żonaty, dwoje dzieci, policjant, zainteresowania: sport, biegi.

4. Korpalska Daniela – okręg wyborczy nr 4: Głogowo ulice: Bażantowa, Bobrowa, Borowikowa, Borówkowa, Borsukowa, Brzozowa, Dębowa, Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jeżynowa, Krucza, Lisia, Łabędzia, Malinowa, Orla, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rysia, Sarnia, Sosnowa, Strumykowa, Warszawska, Wilcza, Wrzosowa, Żbikowa, Żołędziowa , kadencja: I, ukończone Studium Nauczycielskie, emerytka, członek Rady Sołeckiej, Prezes Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym " Podaj rękę" w Obrowie, członek w Zarządzie Toruńskiego Stowarzyszenia " Współpraca", społecznik, zainteresowania: książki, muzyka, podróże.

5. Zduński Bartosz - okręg wyborczy nr 5: Dobrzejewice, kadencja: I, wykształcenie wyższe, żonaty, dwoje dzieci, serwisant, zainteresowania: sport.

6. Tarkowska Alicja Joanna - okręg wyborczy nr 6: Zawały, kadencja: II, mężatka, mama trzech synów, z wykształcenia: magister rachunkowości i finansów, Sołtys wsi Zawały, czynny druh Ochotniczej Straży Pożarnej, lubi pracę z ludźmi i działa na rzecz naszej społeczności, zainteresowania: fotografia, podróże.

7. Falkowski Jerzy – okręg wyborczy nr 7: Łążyn II, Kuźniki, kadencja: II, , żonaty, dwóch synów, trzy córki, prowadzi gospodarstwo rolne, zainteresowania: wędkarstwo.

8. Bogusz Zbigniew – okręg wyborczy nr 8: Zębowo, Kazimierzewo, Skrzypkowo, kadencja I, wykształcenie zawodowe, żonaty, rolnik, zainteresowania: mechanizacja.

9.Marcinkowski Jan – okręg wyborczy nr 9: Łążynek, Szembekowo numery parzyste i nieparzyste oraz ulice : Bajkowa, Balonowa, Bociania, Brzozowa, Gronostajowa, Jacka i Agatki, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kopciuszka, Krokusowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Łąkowa, Magnoliowa, Miętowa, Miła, Misia Uszatka, Narcyzowa, Osiedlowa, Owocowa, Piękna, Reksia, Rumiankowa, Sarnia, Sasankowa, Sąsiedzka, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Szembeka, Świerkowa, Tymiankowa, Wierzbowa, Zielna, Żonkilowa, Żurawia, kadencja IV (z przerwą 2014-2018), wykształcenie: zawodowe, rolnicze, żonaty, emeryt.

10. Lewandowski Marcin – okręg wyborczy nr 11: Obrowo ulice: Astrowa, Borowikowa, Brzozowa, Dworcowa, Fiołkowa, Gajowa, Goździkowa, Gerberowa, Grzybowa, Hiacyntowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jaworowa, Kasztanowa, Kolejowa, Konwaliowa, Księżycowa, Kurkowa, Leszczynowa, Leśna, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Modrzewiowa, Narcyzowa, Olszynowa, Orzechowa, Osiedlowa, Różana, Rydzowa, Rysia, Sarnia, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Storczykowa, Szkolna, Świerkowa, Tulipanowa, Wiązowa, Wierzbowa, Żołędziowa, Żonkilowa kadencja I, wykształcenie wyższe pedagogiczne, żonaty, dwoje dzieci, funkcjonariusz Policji, zainteresowania: sport, motoryzacja, dobra książka, podróże.

11. Popławski Wiesław – okręg wyborczy nr 10: Zębówiec, Obrowo ulice : Agrestowa, Aleja Lipowa, Bezpieczna, Bukowa, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Energetyczna, Górna, Gruszowa, Informatyczna, Jabłoniowa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Linowa, Mechaniczna, Miła, Mokra, Morelowa, Parkowa, Piaskowa, Podgórna, Pogodna, Polna, Poziomkowa, Prosta, Sadowa, Skośna, Spokojna, Szafirowa, Turkusowa, Warszawska, Wesoła, Wiśniowa, Żwirowa, kadencja: IV, żonaty, dwie córki i syn, emerytowany strażak zawodowy, wraz z żoną prowadzi gospodarstwo rolne, zainteresowania: przyroda, historia, motoryzacja.

12. Lewandowski Marcin – okręg wyborczy nr 12: Kawęczyn, kadencja I, wykształcenie średnie, żonaty, troje dzieci, dyrektor sportowy, zainteresowania: sport, podróże, muzyka.

13. Kokot Tymon – okręg wyborczy 13 : Osiek nad Wisłą ulice: Akacjowa, Astrowa, Białe Góry, Brzozowa, Bobrownicka, Cicha, Chabrowa, Daglezjowa, Fiołkowa, Gołębia, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jesienna, Jodłowa, Kasztanowa, Klin Dworski, Konwaliowa, Krucza, Leśna, Leszczynowa, Lipowa, Łabędzia, M.B. Skępskiej, Modrzewiowa, Nad Wisłą, Obrowska, Orla, Osiedlowa, Osikowa, Różana, Skośna, Słonecznikowa, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Stokrotkowa, Świerkowa, Turystyczna, Wiązowa, Wierzbowa, Wiślana, Wronia, Wspólna,

Sąsieczno numery parzyste i nieparzyste oraz ulice: Bajkowa, Boczna, Brzozowa, Czernikowska, Długa, Jałowcowa, Jasna, Krótka, Leśna, Leśny Zakątek, Łąkowa, Magiczna, Miła, Osiedlowa, Piaskowa, Podgórna, Pogodna, Polna, Prosta, Radosna, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Słoneczne Wzgórze, Sosnowa, Sportowa, Stawy, Stokrotki, Wesoła, Żwirowa,

Stajenczynki ulice: Akacjowa, Aleja Jesienna, Aleja Wiosenna, Babiego Lata, Bursztynowa, Diamentowa, Długa, Dominikowo, Jagodowa, Jeżynowa, Józefowo, Leśny Kąt, Łąkowa, Łęg-Osiek, Na Skraju, Pistacjowa, Pleszewiec, Rubinowa, Sąsiedzka, Słoneczna, Storczykowa, Strumykowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Widokowa, Wspólna, Żelaźniki, kadencja I, wykształcenie wyższe, żonaty, troje dzieci, ekonomista, zainteresowania: literatura, sport.

14. Musiałowski Kazimierz - okręg wyborczy nr 14: Osiek nad Wisłą ulice: Agrestowa, Aroniowa, Barwna, Bażantowa, Błękitna, Brzoskwiniowa, Czereśniowa Czernikowska, Dzika, Gajowa, Gruszowa, Handlowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jasna, Jeziorna, Jeżynowa, Jęczmienna Kalinowa, Kręta, Krokusowa, Księżycowa, Leśna Polana, Letnia, Lisia, , Łąkowa, Łosia, Malinowa, Miła, Morelowa, Motylkowa, Ogrodowa, Owocowa, Piękna, Pod Papugami, Pogodna, Polna, Poranna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszenna, Radosna, Sarnia, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Strażacka, Storczykowa, Szczęśliwa, Śliwkowa, Tęczowa, Toruńska, Truskawkowa, Tulipanowa, Urocza, Wczasowa, Wesoła, Widokowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wodna, Wypoczynkowa, Zacisze, Zimowa, Źródlana, Żurawia, Żytnia,

Dzikowo numery parzyste i nieparzyste oraz ulice: Akacjowa, Bociania, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Dzikowska, Cisowa, Fiołkowa, Gołębia, Iglasta, Jastrzębia, Jaworowa, Jesionowa, Klonowa, Krucza, Lawendowa, Leśna, Lipowa, Lisia, Mahoniowa, Makowa, Modrzewiowa, Nadwiślańska, Nad Rzeką, Rzeczna, Piaskowa, Niedźwiedzia, Orla, Przybrzeżna, Różana, Rybacka, Rysia, Sadowa, Sarnia, Słowikowa, Słonecznikowa, Sokola, Sosnowa, Storczykowa, Szafirowa, Świerkowa, Tulipanowa, Wilcza, Wiślana, Wodna, Żurawia, Żeglarska,

Smogorzewiec numery parzyste i nieparzyste oraz ulica: The Beatles, kadencja: II, żonaty, dwie córki, oficer polskiej marynarki handlowej, czynny maratończyk, organizator imprez sportowych, autor trzech książek, fan The Beatles.

15. Lisińska Sylwia – okręg wyborczy nr 15: Obory numery parzyste i nieparzyste oraz ulice: Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Irysowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Miodowa, Modrzewiowa, Na krańcu, Palmowa, Pod Sosnami, Przy Jordanie, Radosna, Świerkowa, Wiązowa,

Silno numery parzyste i nieparzyste oraz ulice: Akacjowa, Barwna, Bażantowa, Brzozowa, Chabrowa, Flisacka, Graniczna, Irysowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Kozia, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Lisia, Łąkowa, Łosia, Magnolii, Makowa, Mieczykowa, Nad Rzeką , Nad Strugą, Narcyzowa, Nowy Świat, Poranna Rosa, Różana, Sarnia, Słoneczna, Słonecznikowa, Sosnowa, Spacerowa, Stanisława Barei, Storczykowa, Toruńska, Tulipanowa, Widokowa, Wilcza, Wiślana, Ziołowa, kadencja I, wykształcenie średnie, zainteresowania: dobra książka, ogród, sport.

  • opublikował: Administrator - UG Obrowo
    data publikacji: 2018-12-12 12:54

Wykaz komisji z imionami i nazwiskami członków znaleźć można w Uchwale nr I/3/2018

  • opublikował: Administrator - UG Obrowo
    data publikacji: 2018-12-12 12:55

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4177
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-12-12 12:55

Urząd Gminy Obrowo

ul. Aleja Lipowa 27
87-126 Obrowo

powiat toruński
województwo kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe

tel. centrala: +48 56 678 60 22
fax +48 56 678 60 22
e-mail: obrowo@obrowo.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek    7.15 – 15.15

Wtorek             7.15 – 16.15

Środa               7.15 – 15.15

Czwartek         7.15 – 15.15

Piątek              7.15. – 14.15

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 1856007
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2018-12-12 13:00

Stopka strony