Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Nawigacja:

Treść strony

RADNI RADY GMINY W OBROWIE - KADENCJA 2014-2018

Rada Gminy
Przewodniczący Rady Gminy: Michalski Krzysztof
Zastępcy przewodniczącego Rady Gminy: Bogdan Sadowski i Roman Skórski


 

Skład Rady Gminy w Obrowie

 1.      Łoń Anna – (okręg wyborczy nr 1: Brzozówka – ul. Wiązowa Orzechowa, Pistacjowa, Laskowa, Kokosowa, Jabłoniowa, Gruszowa, Czereśniowa, Wiśniowa, Śliwkowa, Okrężna, Szkolna, Aroniowa, Winogronowa, Porzeczkowa, Agrestowa, Jagodowa, Truskawkowa, Poziomkowa, Owocowa, Oliwkowa, Żurawinowa, Brzoskwiniowa, Morelowa, Jaworowa, Malinowa, Jeżynowa, Jesionowa, Jarzębinowa, Akacjowa, Olszynowa, Wierzbowa, Cytrynowa, Granatowa), kadencja: I, lat 42, mężatka, jedno dziecko, z wykształcenia magister historii, zainteresowania: film, fotografia;



2.      Skórski Roman – (okręg wyborczy nr 2: Brzozówka – ul. Toruńska, Osikowa, Lipowa, Leszczynowa, Jaśminowa, Modrzewiowa, Kasztanowa, Klonowa, Jodłowa, Grabowa, Sosnowa, Cisowa, Bukowa, Świerkowa, Dębowa, Leśna, Kalinowa, Brzozowa, Jałowcowa),  kadencja: IV, lat 59, żonaty, z wykształcenia: monter wewnętrznych instalacji budowlanych, zainteresowania: sport - żużel, skoki narciarskie, a także wędkarstwo, przyroda;

'

3.      Słomkowska Anita - (okręg wyborczy nr 3: Głogowo – ul. Owocowa, Hiacyntowa, Chabrowa, Słonecznikowa, Konwaliowa, Daliowa, Fiołkowa, Goździkowa, Różana, Storczykowa, Kwiatowa, Irysowa, Makowa, Narcyzowa, Tulipanowa, Sportowa, Akacjowa, Olimpijska, Kręta, Piaskowa, Spokojna, Olszynowa, Baśniowa, Leszczynowa, Topolowa, Wierzbowa, Jarzębinowa, Osikowa, Klonowa, Polna Zachodnia, Łąkowa, Osiedlowa, Wschodnia, Spacerowa, Młodzieżowa, Rolna, Krótka, Bilardowa, Cicha, Długa, Radosna, Wesoła, Kościelna, Brzoskwiniowa, Leśna, Bajkowa, Pszeniczna, Piłkarska),kadencja: II, lat 39, mężatka, dwie córki, pracownik administracyjno – biurowy, prowadzi wraz z mężem gospodarstwo rolne, lubi dobrą książkę, rozwiązywanie krzyżówek, muzykę, śpiew, a także pracę w ogrodzie;



4.      Sadowski Bogdan – (okręg wyborczy nr 4: Głogowo – ul. Wilcza, Rysia, Sarnia, Lisia, Jałowcowa, Malinowa, Jeżynowa, Borowikowa, Wrzosowa, Grzybowa, Jagodowa, Borówkowa, Poziomkowa, Żołędziowa, Strumykowa, Bobrowa, Borsukowa, Żbikowa, Bażantowa, Orla, Jaskółcza, Jastrzębia, Porzeczkowa, Łabędzia, Krucza, Warszawska), kadencja: III, lat 74, wdowiec, emeryt, praca w radzie sołeckiej, zainteresowania: uprawa kwiatów i warzyw szklarniowych;

 

5.      Błaszkiewicz Juliusz – (okręg wyborczy nr 5: Dobrzejewice), kadencja: II, lat 36, żonaty, syn i córka, z zawodu technik mechanizacji rolnictwa, prowadzi gospodarstwo rolne i jest członkiem OSP w Dobrzejewicach, zainteresowania: muzyka, motoryzacja;



6.      Tarkowska Alicja Joanna - (okręg wyborczy nr 6: Zawały), kadencja: I, lat 33, mężatka, trzech synów, z wykształcenia: magister rachunkowości i finansów, społeczniczka,  zainteresowania: fotografia, podróże;



7.      Falkowski Jerzy – (okręg wyborczy nr 7:  Łążyn II, Kuźniki), kadencja: I, lat 51, żonaty, dwóch synów, trzy córki, prowadzić gospodarstwo rolne, zainteresowania: wędkarstwo;



8.      Przewięźlikowski Bartosz - (okręg wyborczy nr 8: Zębowo, Kazimierzewo), kadencja: I, lat 24, kawaler, z wykształcenia: fizyk techniczny, społecznik, zainteresowania: nauka, technika, nowoczesne technologie;



9.      Mytlewski Gabriel - (okręg wyborczy nr 9: Szembekowo, Łążynek),kadencja: V, lat 66, żonaty, trzy córki i trzech synów, emeryt, prezes OSP w Szembekowie, społecznik, zainteresowania: sport;



10.  Popławski Wiesław Jan – (okręg wyborczy nr 10: Zębówiec, Obrowo – ul. Warszawska, Energetyczna, Informatyczna, Morelowa, Gruszowa, Sadowa, Wiśniowa, Jabłoniowa, Agrestowa, Kwiatowa, Mechaniczna, Poziomkowa, Linowa, Bezpieczna, Aleja Lipowa, Parkowa, Polna, Prosta, Skośna, Krótka, Górna, Podgórna, Pogodna, Dębowa, Mokra, Spokojna, Cicha, Piaskowa, Żwirowa, Miła), kadencja: III, lat 54, żonaty, dwie córki i syn, emerytowany strażak zawodowy, wraz z żoną prowadzi gospodarstwo rolne, zainteresowania: przyroda, historia, motoryzacja;



11.  Wierzbicki Andrzej Józef - (okręg wyborczy nr 11: Obrowo ul. Dworcowa, Osiedlowa, Słonecznikowa, Astrowa, Liliowa, Fiołkowa, Hiacyntowa, Orzechowa, Wierzbowa, Wiązowa, Łąkowa, Gajowa, Gerberowa, Różana, Tulipanowa, Goździkowa, Storczykowa, Szkolna, Modrzewiowa, Świerkowa, Jałowcowa, Olszynowa, Kasztanowa, Leśna, Brzozowa, Sosnowa, Kolejowa, Żonkilowa, Konwaliowa, Narcyzowa, Makowa, Sarnia, Rysia, Jaworowa, Jastrzębia, Leszczynowa, Rydzowa, Kurkowa, Grzybowa, Borowikowa, Borówkowa, Jagodowa, Żołędziowa), kadencja: VI, lat 55, żonaty, trzech synów, prowadzi wraz z żoną gospodarstwo rolne oraz działalność gospodarczą, zainteresowania: ekonomia;



12.  Lewandowska Maria Anna - (okręg wyborczy nr 12: Kawęczyn), kadencja: V, lat 56, mężatka, córka i syn, z wykształcenia technik – chemik, członkini zespołu „Kawęczynianki”, społeczniczka, lubi dobrą książkę, śpiew, kwiaty i pracę w ogrodzie.



13.  Musiałowski Kazimierz - (okręg wyborczy nr 13: Smogorzewiec, Stajenczynki, Łęg-Osiek, Sąsieczno, Osiek n/Wisłą – ul. Obrowska, Czernikowska, Skośna, Jesienna, Gołębia, Łabędzia, Sokola, Słowicza, Turystyczna, Klin Dworski, Orla, Krucza, Wronia, Jaskółcza, Leśna Polana, Lisia, Sarnia, Łosia, Dzika, Bażantowa, Żurawia, Owocowa, Gruszowa, Czereśniowa, Śliwkowa, Jabłoniowa, Pszenna, Jęczmienna, Żytnia, Zimowa, Wiosenna, Poranna, Jagodowa, Poziomkowa, Wiśniowa, Słoneczna, Letnia, Księżycowa), kadencja: I,lat 65, żonaty, dwie córki, jeden wnuczek, oficer polskiej marynarki handlowej, czynny maratończyk, organizator imprez sportowych, autor trzech książek, fan The Beathes; 

 

14.  Załęcki Tomasz – (okręg wyborczy nr 14: Osiek n/Wisłą – ul. Morelowa, Wesoła, Tęczowa, Radosna, Brzoskwiniowa, Agrestowa, Porzeczkowa, Piękna, Urocza, Miła, Motylkowa, Malinowa, Strażacka, Jeżynowa, Truskawkowa, Aroniowa, Toruńska, Jeziorna, Błękitna, Spacerowa, Gajowa, Zacisze, Barwna, Źródlana, Jasna, Spokojna, Wypoczynkowa, Wiślana, Polna, Łąkowa, Ogrodowa, Storczykowa, Tulipanowa, Krokusowa, Pod Papugami, Nad Wisłą, Astrowa, Białe Góry, Różana, Konwaliowa, Fiołkowa, Słonecznikowa, Bobrownicka, Wiązowa, Jodłowa, Cicha, Daglezjowa, Osikowa, Leśna, Lipowa, Osiedlowa,  Akacjowa, M.B. Skępskiej, Chabrowa, Stokrotkowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Leszczynowa, Brzozowa, Wspólna, Wierzbowa, Kalinowa, Pogodna, Wczasowa, Jarzębinowa, Kasztanowa),  kadencja: I, lat 37, żonaty, ekonomista o specjalności finanse i rachunkowość,  zainteresowania: prawo, ekonomia, biznes, literatura faktu, historia;   



15.  Michalski Krzysztof Henryk – (okręg wyborczy nr 15: Dzikowo, Silno, Obory), kadencja: V, lat 46, żonaty, trzech synów, z wykształcenia: technik mechanizacji, wraz z żoną prowadzi gospodarstwo rolne, zainteresowania: motoryzacja, sport.

drukujdrukuj

  • opublikował: Administrator - UG Obrowo
    data publikacji: 2016-11-08 10:52

Wykaz komisji z imionami i nazwiskami członków znaleźć można w Uchwale nr I/3/2014

Adres

Urząd Gminy Obrowo

ul. Aleja Lipowa 27
87-126 Obrowo

powiat toruński
województwo kujawsko-pomorskie

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. centrala: +48 56 678 60 22
fax +48 56 678 60 22
e-mail: obrowo@obrowo.pl

Godziny

Godziny urzędowania

Poniedziałek    7.15 – 15.15

Wtorek             7.15 – 16.15

Środa               7.15 – 15.15

Czwartek         7.15 – 15.15

Piątek              7.15. – 14.15

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.